Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Svoz velkoobjemového odpadu

Svoz velkoobjemového odpaduDatum konání:
16.7.2021
Datum ukončení:
19.7.2021

Přistavení velkoobjemového kontejneru dne 16. 7. 2021 - odvoz kontejneru dne 19. 7. 2021 u prodejny COOP.

PROČ ?

Velký odpad z domácností a zahrádek, který se svým objemem nevejde do popelnice, nesmí končit kolem cest nebo kdekoliv v přírodě. Tento odpad má své místo na skládkách. Je člověka nedůstojné s tímto odpadem obtěžovat slušné občany a zatěžovat naše společné životní prostředí.

Co je objemný odpad ?

Veškerý nábytek, doplňky a vybavení domácností pokud možno vše zbavené kovových částí, zařízení, které není nebezpečným odpadem. Sedací soupravy, matrace, molitany, polystyrén, koberce, běhouny, podlahoviny, jinak neupotřebitelné textilie, zrcadla, drátosklo, autosklo, luxfery, bytové sanitární zařízení, domácí a zahradní keramika, plastový zahradní nábytek, zahradní hadice, velo pneu a duše, vědra, vaničky, zbytky stavebních materiálů a střešní krytina, ale ne azbestová, běžně znečištěné obaly od stavebních nebo jiných materiálů, plastové nárazníky a plastová výbava automobilů apod.

 

Upozornění: při tomto sběru se NEBUDOU odebírat televizory, počítače a monitory, ledničky, el. zařízení, pneumatiky a nebezpečné odpady !!!