Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Elektronická podatelna

Elektronická podatelna

Elektronické podání pošty je možné prostřednictvím níže uvedeného formuláře, e-mailové zprávy nebo na technickém nosiči dat (usb flash). Nosič můžete doručit do podatelny Obecního úřadu v úřední hodiny. Na jednom technickém nosiči dat smí být pouze jedno podání a jeho přílohy.

Poznámka: v případě elektronického podpisu nutno používat zaručené elektronické podpisy a kvaliikované certifikáty vydávané akreditovanými poskytovateli certifikačních služeb(§ 11 zákona č. 227/2000 Sb.) Další informace o elektronickém podpisu najdete na www.ica.cz .

Adresa elektronické podatelny: podatelna@osiky.cz

Požadavky na elektronická podání:
Pokud je přílohou soubor, obecní úřad akceptuje soubory ve formátech: *.HTML (hypertextový dokument), *.TXT (prostý text), *.RTF (dokument v textovém standardu RTF), *.PDF (dokument ve formátu Adobe Acrobat), *.DOC a DOCX (dokument MS Word), *.XLS a XLSX (dokument MS Excel). *.ODT nebo *.ODS (dokument Open Office), případně v běžném grafickém formatu nebo ve formátu *.ZIP a *.RAR.
Jednou zprávou (nebo na jednom technickém nosiči dat) zasílejte pouze jedno podání. Maximální velikost přílohy pro elektronické podání (mimo technický nosič) je 10 MB.

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Doručení zprávy se odesilateli potvrzuje (pokud je možné z přijaté zprávy zjistit elektronickou adresu odesilatele) zasláním potvrzovací zprávy.

Vzor potvrzení doručení zprávy:

Datová zpráva byla doručena elektronické podatelně Obecního úřadu Osiky na adresu podatelna@osiky.cz: DD/MM/RRRR.
číslo jednací doručené zprávy. Čj .....
S pozdravem, jméno a příjmení oprávněného zaměstnance OÚ Osiky.
zaručený elektronický podpis oprávněného zaměstnance OÚ Osiky.

Přijatá práva, u které byl zjištěn škodlivý kód, není zpracována. Pokud je možné zjistit elektronickou adresu odesilatele, je na tuto adresu zasláno sdělení o zjištění škodlivého kódu. ve smyslu §2, odst.2 vyhlášky č.496/2004 Sb.

Seznam jmen oprávněných zaměstnanců Obecního úřadu Osiky, kterým byl vydán kvalifikovaný certifikát pro komunikaci v rámci podatelny určené pro přijímání a zasílání zpráv na adrese podatelna@osiky.cz .

Adresa pro příjem podání na technických nosičích dat:

OÚ OSIKY
Osiky č.23
679 23 Lomnice

Úřední hodiny pro příjem podání na technických nosičích dat:

pondělí 17:00  – 19:00 hod. 

Mgr. Kateřina Štěpánková, Ph. D.
Lenka Formanová, DiS.

Kvalifikovaný certifikát - 139099